کارخانه های کاشی و سرامیک میبد یزد

کارخانه های کاشی و سرامیک میبد یزد

مدت زمان برای مطالعه: ۴ دقیقه

شرکت کاشی و سرامیک ونوس میبد  در شهر تاریخی و زیبای میبد تاسیس گردید . این شرکت با بهره گیری از پرسنل باتجربه و کارآزموده و جدیدترین فناوری، برترین و مرغوب ترین تولیدات خود را مطابق با استاندارد های جهانی به بازار های هدف در داخل و خارج از کشور عرضه می نماید .

راهبرد اصلی شرکت کاشی و سرامیک ونوس میبد ، حرکت در مسیر مشتری مداری است ، مشتریان را شریک اصلی خود می داند و به همین دلیل افتخارات کسب شده را نیز مدیون شرکای اصلی خود که همانا مشتریان وفادار هستند، می داند .

ازجمله افتخارات پرسلان ونوس می توان به لوح ها و تقدیرهای زیر اشاره نمود:

۱.پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه ISO 9001 ازشرکت MIC انگلستان
۲.پیاده سازی سیستم مدیریت محیط زیست و دریافت گواهینامه ISO 14001 ازشرکت MIC انگلستان
۳.پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت و دریافت گواهینامه OHSAS 18001 ازشرکت MIC انگلستان
۴.پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامهCE از شرکت QMS ایتالیا
۵.کسب رتبه کیفیت برتر کشوری از شرکت ICS کانادا
۶.کسب رتبه صنعت سبز کشوری از سوی سازمان حفاظت محیط زیست
۷.دارنده پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی

شرکت کاشی گلچین میبد یکی از  تولید کننده محصولات ساختمانی در مرکز ایران می باشد، شهرستان میبد مرکز کاشی و سرامیک ایران می باشد که شرکت های بزرگی از جمله کاشی گلچین میبد در آنجا فعالیت می کنند. با توجه به اطلاعات رسمی که طبق توسط سایت شرکت کاشی گلچین میبد منتشر شده این شرکت در سال ۱۳۸۰ بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود، و توانست در مهرماه سال ۱۳۸۴ فاز دوم خود را به بهره برداری برساند. با توجه به افزایش بازدهی سرانجام توسط مدیریت این مجموعه تصمیم بر این نهاده شده تا خطوط تولید کالا را افزایش دهند و این خطوط تولید توسط دستگاه های صنعتی مدرن تجهیز شوند. کارخانه کاشی گلچین میبد یزد با یک تیم متخصص توانسته است محصولات با کیفیت را طبق استاندارد جهانی تولید کنند.

شرکت کاشی ارگ ارغوانی

شرکت کاشی “ارگ ارغوانی” در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید کاشی کف و دیوار پرسلانی در مساحتی بالغ بر ۵۲ هکتار با هدف تولید سالیانه ۳۰ میلیون متر مربع کاشی و سرامیک پرسلانی فعالیت خود را آغاز نمود.
 
همت والای پرسنل و برنامه ریزی صحیح مدیران ارشد این مجموعه سبب گردید تا کاشی ارگ در مدت کوتاهی سهم به سزایی در تامین نیازهای داخلی و صادراتی داشته باشد ودر حال حاضر فاز اول این مجموعه با ظرفیتی بالغ بر سالیانه ۸,۰۰۰,۰۰۰ مترمربع کاشی پرسلانی لعابدار کف در سایزهای ۶۰*۶۰، ۹۰*۳۰، ۱۲۰*۶۰، ۹۰*۱۵، ۸۰*۸۰، ۳۳*۳۳، ۵۰*۵۰، ۲۰*۱۲۰،۴۰*۱۲۰ تولید و صادر گردیده است.
 
 
این پروژه در زمینی به وسعت ۵۲۰۰۰۰ مترمربع و در زیربنایی به مساحت ۵۴۰۰۰ مترمربع احداث گردید و در آن از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات تولید کاشی بهره گرفته شده است. این مجموعه عظیم با هدف رفع نیاز داخلی نسبت به تامین کاشی پرسلانی و جلوگیری از خروج ارز در زمینه واردات کاشی پرسلانی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.
کاشی ارگ فقط محصولات پرسلان تولید می کند . با توجه به 
 
 

شرکت کاشی نارین میبد

شرکت کاشی نارین میبد ،  به عنوان یکی از تولید کنندگان کاشی دیواری تک پخت سریع (منوپروزا ) در ایران ، در سال ۱۳۷۱ در شهرک صنعتی جهان آباد میبد،  تأسیس گردید.

 

این شرکت در سال ۱۳۸۱  با ۴۳۰ نفر سهامدار  و ۱۵۰ نفر پرسنل در زمینی به وسعت ۸۰۰۰۰ متر مربع  و تقریباً  ۱۵۰۰۰ متر مربع زیر بنا به ظرفیت اسمی حدود یک میلیون متر مربع در سال ، شروع به کار کرد و تولید آن تا کنون کاشی  دیوار منوپروزا بوده است .

در نیمه دوم سال ۱۳۸۲ پس از اجرای طرح توسعه اول میزان تولید شرکت کاشی نارین میبد به حدود دو میلیون متر مربع در سال افزایش یافت . همچنین در سال ۱۳۸۴ اجرای طرح توسعه دوم شروع و در سال ۱۳۸۵ به بهره برداری رسیده که  میزان  تولید شرکت به حدود سه میلیون متر مربع در سال رسید . همچنین در سال ۱۳۹۴ اجرای طرح توسعه سوم شروع و در سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسیده که  میزان  تولید شرکت به حدود پنج میلیون متر مربع در سال رسید .

 

در حال حاضر شرکت کاشی نارین میبد ، با ۷ خط تولید و  ۲۸۵ نفر پرسنل و ماشین آلات مدرن ، هدف اساسی خود را تولید بهتر و  جلب رضایت مشتریان ، کارکنان و سهامداران قرار داده و قصد دارد با خلق مزیت های رقابتی سهم خود را در بازارهای فشرده  داخل و خارج از کشور حفظ و بلکه توسعه دهد .

هم اکنون به یاری پروردگار، این شرکت کاشی دیوار را در اندازه های  ۲۵×۴۰، ۵۰×۲۵، ۶۰×۲۵ و ۶۰×۳۰ به بازار عرضه می نماید.

 
 

 

شماره تماس ۰۳۵۳۲۳۵۷۸۸۴

 

 

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *