شرکت کاشی گلچین میبد بزرگترین تولید کننده محصولات ساختمانی در مرکز ایران می باشد، شهرستان میبد مرکز کاشی و سرامیک ایران می باشد که شرکت های بزرگی از جمله کاشی گلچین میبد در آنجا فعالیت می کنند. با توجه به اطلاعات رسمی که طبق توسط سایت شرکت کاشی گلچین میبد منتشر شده این شرکت در سال 1380 بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود، و توانست در مهرماه سال 1384 فاز دوم خود را به بهره برداری برساند. با توجه به افزایش بازدهی سرانجام توسط مدیریت این مجموعه تصمیم بر این نهاده شده تا خطوط تولید کالا را افزایش دهند و این خطوط تولید توسط دستگاه های صنعتی مدرن تجهیز شوند. کارخانه کاشی گلچین میبد یزد با یک تیم متخصص توانسته است محصولات با کیفیت را طبق استاندارد جهانی تولید کنند.

لیست قیمت کاشی گلچین میبد

با اینکه محصولات ساختمانی تحت برندهای مختلف تولید می شود میهن سرام بخش کاشی گلچین میبد را برای مشتریان ثابت این کارخانه راه اندازی نموده تا بتوانند لیست قیمت کاشی گلچین را در ادامه همین بخش مشاهده کنند. قیمت تمام محصولاتی که در این بخش قرار گرفته است به همراه اطلاعات دقیق کالا قرار گرفته تا بتوانید برابر با نیاز خودتان محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. لازم به ذکر است در هنگام خرید محصول شما گاهی اوقات از نزدیک ترین نمایندگی کاشی میبد یزد برای شما ارسال می شود تا بتوانید با سرعت بیشتری به محصولات خودتان دسترسی داشته باشید.  

قیمت کاشی و سرامیک گلچین

این کارخانه با بیش از دو دهه فعالیت اقدام به پیاده سازی طرح توسعه خود را اجرایی نمود و توانست با 6 خط تولید انواع کاشی و سرامیک گلچین را همزمان راه اندازی کند. به طور معمول تولید روزانه محصولات این شرکت به بیش از 42.000 متر مربع رسیده است که بدون شک در تعیین قیمت کاشی و سرامیک گلچین نقش بسزایی خواهد داشت. همانطور که می دانید شهرستان میبد دارای منابع معدنی زیادی می باشد که تغذیه مواد اولیه کارخانه گلچین میبد از طریق این معادن جبران می شود. محصولاتی که در این مجموعه تولیدی بدست می آید شامل انواع کاشی و سرامیک دارای طرح و سایز مختلف می باشد، و با توجه به نیاز می توان از آنها در نقاط تعیین شده استفاده نمود.